NEW STEP BY STEP MAP FOR DEDICATED SUNUCU

New Step by Step Map For Dedicated Sunucu

New Step by Step Map For Dedicated Sunucu

Blog Article

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Fiziksel sunucu ile sanal sunucular arasında birçok fark vardır. Sanal sunuculardan değişik olarak Fiziksel Sunucular da teçhizat paylaşımı yapılmaz. Size özel sunucu satışı yapan işletmelerin kiraladığı sunucu tipidir. Sıradan web hosting paketlerini satın aldığınızda bağlandığınız server’da birçAlright web-site barındırılır.

Bulut sunucular arasında özel izolasyon teknikleri sayesinde hem veri güvenliği sağlanır hem de performans kaybı yaşanması önlenir. Özel veri depolama ve sanallaştırma teknikleri sayesinde %a hundred bulut sunucu yedekliliği sağlanmış olur. Bulut Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Bir şirket ya da tek bir kullanıcı adına ayrılan paylaşımsız Online sunucusuna dedicated server denir. Kullanım hakları ise tek bir şirket ya da kuruma ait değildir. Paylaşımlı sunuculardan bu noktada ayrılır. Bu sunucunun tam olarak bir Türkçe karşılığı olmasa da Fiziksel/ Paylaşımsız sunucu olarak tercüme edilebilir.

Bu sistem altında elde edeceğiniz en önemli kaynaklardan biri, gerçekleştirilecek proje kapsamında elde edilen kaynakların uygun tedarikle sağlanmasıdır. Bu sanal sunucular diğer bir ismi ile VDS olarak da bilinir.

eight adete kadar diski aynı read more anda kullanarak veri yedekliliğinizi yükseltin ve depolama kapasitenizi maksimuma çıkartın.

HP, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sunucu donanım sağlayıcılarından biridir. İkili anlaşmalarımız sayesinde en yeni özelliklere sahip HP sunucularına en uygun fiyatlara fiziksel sunuculara sahip olun!

Bulut sunucu binlerce sanal işlemcinin hazır olduğu bir havuzdan sekiz adedi sizin sunucunuzu çalıştırmak için atanacaktır. Bunlardan birinde sanal bir arıza oluşur ise havuzdan yeni bir tanesi çok kısa bir süre içinde görevlendirilir.

Firmalar sunucu kiralamak istediklerinde karşılarına çAlright sayıda firma çıkacaktır. Bu firmalar arasından seçim yaparken doğru kararlar verilmezse marka ciddi şekilde zarar görebilir. Tercih edilecek olan sunucu firmasının her zaman ulaşılabilir olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra sunucu firmalarının kendi veri merkezinin olması da son derece önemlidir.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 4 x 10Gbps. İnternet çıkışımız %100 yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

E-Ticaret HostingE-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan internet hosting paketleri

You are able to e mail the website proprietor to let them know you were being blocked. Please contain That which you were being doing when this web page came up as well as the Cloudflare Ray ID found at The underside of the web site.

Ayrıca sunucular; server kiralama denen kiralama işlemiyle kişi ya da kurumların ihtiyaç duyduğu yazılımların kurulabileceği şekilde de kullanılabilirler.

Tüm kaynaklar dimension tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Report this page